plenderu

Witamy na stronie systemu TermoKaust ®

...urządzenie budowane w tym systemie jest modularną zabudową pieca szamotowego, paleniskiem i  masą akumulacyjną w okładzinie kaflowej, łączącą w sobie wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Posiada Certyfikat Europejski i wzorowe wyniki emisji spalin, zgodnie z ekologicznymi warunkami eksploatacji. Spełnia wymagania normy europejskiej PN-EN 15250:2009 zgodny z DIN Plus oraz spełnia wymagania ustawy o redukcji emisji spalin BImSchV. Produkt polski, posiada patent RP.

Dla kogo jest nasz piec?

Piece kaflowe opalane drewnem są jednymi z najtańszych źródeł ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych. Biorąc pod uwagę przygotowanie miejsca pod zabudowę, zakup urządzenia, magazyn paliwa, a przedtem wszystkim sam koszt drewna, piec akumulacyjny staje się w dzisiejszym czasie bardzo atrakcyjnym cenowo i eksploatacyjnie . Warunki do spełnienia to oczywiście odpowiednia jakość samego paliwa i umiejętna obsługa. Ogromnym atutem jest uzyskane ciepło, które wręcz jest zalecane dla ludzi wrażliwych na kurz i niekorzystne zjawiska występujące przy ogrzewaniu ruchomym powietrzem konwekcyjnym.

zobacz więcej
x

©TermoKaust.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Promocja UE