plenderu

Witamy na stronie systemu TermoKaust ®

...urządzenie budowane w tym systemie jest modularną zabudową pieca szamotowego, paleniskiem i  masą akumulacyjną w okładzinie kaflowej, łączącą w sobie wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Posiada Certyfikat Europejski i wzorowe wyniki emisji spalin, zgodnie z ekologicznymi warunkami eksploatacji. Spełnia wymagania normy europejskiej PN-EN 15250:2009 zgodny z DIN Plus oraz spełnia wymagania ustawy o redukcji emisji spalin BImSchV. Produkt polski, posiada patent RP.

TermoKaust® jest marką firmy Kaflarnia Kafel-Kar z Białegostoku, producenta ceramiki kaflowej, stworzoną na potrzeby produkcji która rozszerza obecną  ofertę.

Nasze doświadczenie w branży zduńskiej, grzewczej i kominkowej zaowocowało produktem, który powstał w naturalny sposób jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

W naszym przekonaniu, powstanie tego produktu, powinno zapoczątkować nową jakość ekologicznych rozwiązań, powstających według założeń inżynierii piecowej, które są poddawane wszystkim kryteriom ekologicznych norm. Poprawiając w ten sposób świadomość tzw. czystego spalania drewna.

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i obsługę klienta przez funkcjonalność wszystkich zagadnień budowy, montażu i użytkowania, mając na uwadze koszty zakupu i eksploatacji. Wszystkie rozwiązania projektowe, techniczne i konstrukcyjne są autorską pracą do której przywiązaliśmy dużo uwagi. Nasza produkcja przeznaczona jest dla wszystkich klientów doceniających  tradycyjny, akumulacyjny sposób ogrzewania w nowoczesnym wydaniu.

Napisano o nas „…dwóch pasjonatów ekologicznego i efektywnego spalania z Białegostoku...” i coś w tym jest, ale nie jest nas tylko dwóch, to praca i determinacja całej naszej firmy która realizuje wspólne dążenie osiągnięcia pozycji na rynku. Wywodzimy się z tradycyjnego dobrego rzemiosła, ale chcemy połączyć je z nowoczesnymi technikami projektowania, produkcji i sprzedaży.

Naszym celem jest produkcja rodzimego produktu w branży techniki grzewczej z zastosowaniem wszelkich innowacji w tej dziedzinie, uwzględniających tradycyjny charakter.  Kompletacja i transport paletowy docierający w każde miejsce, pozwala na planowanie w skali całego kraju.

Określono nas i naszą produkcję „…wyjątkiem na tle kopii urządzeń zachodnich…”, chcemy aby to co tworzymy zawsze było udziałem połączenia polskiej tradycji wzbogaconej innowacją i dorobkiem nowoczesnej wiedzy.
 

 

©TermoKaust.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Promocja UE